P 14
80 m 300 m 800 m 2 000 m 80 mh 84,0 300 mh 1 500 m hinder Höjd Stav Längd Tresteg Kula 4,0 Diskus 1,0 Slägga 4,0 Spjut 600 g 
P 13
60 m 200 m 600 m 1 500 m 60 mh 76,2 200 mh 76,2 Höjd Stav Längd zon Tresteg Kula 3,0 Diskus 600 g Slägga 3,0 Spjut 400 g 
F 14
80 m 300 m 800 m 2 000 m 80 mh 76,2 300 mh 76,2 1 500 m hinder Höjd Stav Längd Tresteg Kula 3,0 Diskus 750 g Slägga 3,0 Spjut 500 g 
F 13
60 m 200 m 600 m 1 500 m 60mh 68,6 200 mh 68,6 Höjd Stav Längd zon Tresteg Kula 2,0kg Diskus 600 g Slägga 2,0 Spjut 400 g 

Götalandsmästerskapen

Listan skapad: 2017-09-07 12:48:17


P 14


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Melker Sjöberg

2003

HAL/IFK Halmstad

32

Victor Rothausen

2003

HAL/IF Rigor

50

Melvin Mathisson

2003

BLE/Ka2 IF

84

Elias Wennolf

2003

SKÅ/IFK Lund

129

Ali Attaye

2003

SKÅ/Höörs IS

133

Samuel Ekelund

2003

SKÅ/Eslövs AI

134

Henrik Gullberg

2003

SKÅ/Eslövs AI

143

Mattias Andersson

2003

SKÅ/Öresunds FK

162

Claes Astrabäck

2003

VÄS/Trollhättans FIK

177

Jhon Johansson

2003

VÄS/Alingsås IF FI

178

Linus Johansson

2003

VÄS/Wilske

184

Vidar Wingqvist

2003

B-D/Hälle IF

335

Isak Helgesson

2004

GBG/Örgryte IS

347

Fabian Steene

2003

GBG/Kville

367

Jimmy Hellström

2003

GBG/Ullevi

368

Viktor Hering

2003

GBG/Ullevi

393

David Ulstein

2003

GBG/Mölndals AIK

424

John Johansson

2003

VÄS/Alingsås IF FI

437

Martin Allansson

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 19 deltagare

300 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

1

Melker Sjöberg

2003

HAL/IFK Halmstad

50

Melvin Mathisson

2003

BLE/Ka2 IF

84

Elias Wennolf

2003

SKÅ/IFK Lund

124

Jonathan Janzen

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

134

Henrik Gullberg

2003

SKÅ/Eslövs AI

143

Mattias Andersson

2003

SKÅ/Öresunds FK

167

Oskar Wall

2003

VÄS/Trollhättans FIK

181

Agustin Hilmersson

2003

B-D/IK Orient

184

Vidar Wingqvist

2003

B-D/Hälle IF

185

David Johansson

2003

B-D/Bokenäs IF

359

Alexander Hedar

2003

GBG/IFK Göteborg

367

Jimmy Hellström

2003

GBG/Ullevi

369

Oliver Glans

2003

GBG/Ullevi

393

David Ulstein

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 14 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

50

Melvin Mathisson

2003

BLE/Ka2 IF

79

Albin Lago

2003

SKÅ/Genarps IF

125

Erik Weineisen

2003

SKÅ/Björntorps IF

167

Oskar Wall

2003

VÄS/Trollhättans FIK

281

Jonathan Norrman

2004

GBG/Bohus IF

334

Love Söderpalm

2003

GBG/Örgryte IS

336

Jakob Helgesson

2003

GBG/Örgryte IS

339

Nils Thorin

2003

GBG/Örgryte IS

359

Alexander Hedar

2003

GBG/IFK Göteborg

390

Fabian Haeffler

2003

GBG/Mölndals AIK

391

Simon Wikell

2003

GBG/Mölndals AIK

394

Carl Erixon

2003

GBG/Mölndals AIK

428

Oliver Nilsson

2003

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 13 deltagare

2 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

54

Johan Jurander

2003

ÖST/Motala IF

79

Albin Lago

2003

SKÅ/Genarps IF

125

Erik Weineisen

2003

SKÅ/Björntorps IF

168

Arvid Björk

2003

VÄS/Trollhättans FIK

180

Arvid Jogstedt

2003

B-D/Hälle IF

186

Rasmus Haak

2003

B-D/Stenungsunds FI

290

Casper Skepp

2003

GBG/Sävedalens AIK

334

Love Söderpalm

2003

GBG/Örgryte IS

390

Fabian Haeffler

2003

GBG/Mölndals AIK

391

Simon Wikell

2003

GBG/Mölndals AIK

410

Åke Fredriksson

2003

GBG/Sävedalens AIK

411

Arvid Fredriksson

2003

GBG/Sävedalens AIK

Totalt 12 deltagare

80 mh 84,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

143

Mattias Andersson

2003

SKÅ/Öresunds FK

152

Markus Westh

2003

VÄS/Lidköpings IS

161

Nils Ekström

2003

VÄS/Trollhättans FIK

276

Svante Leijon

2003

SMÅ/IFK Växjö

335

Isak Helgesson

2004

GBG/Örgryte IS

337

Sten Hagström

2003

GBG/Örgryte IS

338

Mattias Carman

2003

GBG/Örgryte IS

368

Viktor Hering

2003

GBG/Ullevi

369

Oliver Glans

2003

GBG/Ullevi

Totalt 9 deltagare

300 mh

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

39

Maximilian Lennartsson

2003

BLE/FIF Gnistan

143

Mattias Andersson

2003

SKÅ/Öresunds FK

161

Nils Ekström

2003

VÄS/Trollhättans FIK

184

Vidar Wingqvist

2003

B-D/Hälle IF

Totalt 4 deltagare

1 500 m hinder

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

186

Rasmus Haak

2003

B-D/Stenungsunds FI

391

Simon Wikell

2003

GBG/Mölndals AIK

394

Carl Erixon

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 3 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

94

Zacharias Parmatow

2003

SKÅ/MAI

105

Adam Svensson

2003

SKÅ/MAlmö AI

131

Herman Nilsson

2003

SKÅ/Eslövs AI

154

Sigge Lindell

2003

VÄS/Mariestads AIF

161

Nils Ekström

2003

VÄS/Trollhättans FIK

172

Oscar Lundqvist

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

181

Agustin Hilmersson

2003

B-D/IK Orient

183

Oliver Forsström

2003

B-D/Hälle IF

185

David Johansson

2003

B-D/Bokenäs IF

274

Jacob Thelander

2003

SMÅ/Ljungby

281

Jonathan Norrman

2004

GBG/Bohus IF

336

Jakob Helgesson

2003

GBG/Örgryte IS

347

Fabian Steene

2003

GBG/Kville

392

Philip Bayer

2003

GBG/Mölndals AIK

393

David Ulstein

2003

GBG/Mölndals AIK

399

Kalle Eriksson

2003

GBG/Lerum Friidrott

428

Oliver Nilsson

2003

ÖST/Linköpings GIF

429

William Nestor

2003

ÖST/Linköpings GIF

430

Victor Lilja

2003

ÖST/Linköpings GIF

437

Martin Allansson

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 20 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

32

Victor Rothausen

2003

HAL/IF Rigor

39

Maximilian Lennartsson

2003

BLE/FIF Gnistan

274

Jacob Thelander

2003

SMÅ/Ljungby

276

Svante Leijon

2003

SMÅ/IFK Växjö

337

Sten Hagström

2003

GBG/Örgryte IS

399

Kalle Eriksson

2003

GBG/Lerum Friidrott

400

Linus Pihl

2003

GBG/Lerum Friidrott

427

Carl Östholm

2003

ÖST/Linköpings GIF

428

Oliver Nilsson

2003

ÖST/Linköpings GIF

429

William Nestor

2003

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

32

Victor Rothausen

2003

HAL/IF Rigor

34

Elliot Hamrå

2003

HAL/IF Rigor

94

Zacharias Parmatow

2003

SKÅ/MAI

124

Jonathan Janzen

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

129

Ali Attaye

2003

SKÅ/Höörs IS

133

Samuel Ekelund

2003

SKÅ/Eslövs AI

143

Mattias Andersson

2003

SKÅ/Öresunds FK

152

Markus Westh

2003

VÄS/Lidköpings IS

154

Sigge Lindell

2003

VÄS/Mariestads AIF

161

Nils Ekström

2003

VÄS/Trollhättans FIK

185

David Johansson

2003

B-D/Bokenäs IF

274

Jacob Thelander

2003

SMÅ/Ljungby

276

Svante Leijon

2003

SMÅ/IFK Växjö

335

Isak Helgesson

2004

GBG/Örgryte IS

337

Sten Hagström

2003

GBG/Örgryte IS

347

Fabian Steene

2003

GBG/Kville

367

Jimmy Hellström

2003

GBG/Ullevi

368

Viktor Hering

2003

GBG/Ullevi

369

Oliver Glans

2003

GBG/Ullevi

393

David Ulstein

2003

GBG/Mölndals AIK

428

Oliver Nilsson

2003

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 21 deltagare

Tresteg

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

34

Elliot Hamrå

2003

HAL/IF Rigor

124

Jonathan Janzen

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

133

Samuel Ekelund

2003

SKÅ/Eslövs AI

152

Markus Westh

2003

VÄS/Lidköpings IS

161

Nils Ekström

2003

VÄS/Trollhättans FIK

181

Agustin Hilmersson

2003

B-D/IK Orient

338

Mattias Carman

2003

GBG/Örgryte IS

339

Nils Thorin

2003

GBG/Örgryte IS

367

Jimmy Hellström

2003

GBG/Ullevi

368

Viktor Hering

2003

GBG/Ullevi

369

Oliver Glans

2003

GBG/Ullevi

428

Oliver Nilsson

2003

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 12 deltagare

Kula 4,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

32

Victor Rothausen

2003

HAL/IF Rigor

35

Patrik Bergstrand

2003

HAL/IFK Halmstad

36

André Bergenhem

2003

HAL/IFK Halmstad

39

Maximilian Lennartsson

2003

BLE/FIF Gnistan

124

Jonathan Janzen

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

132

Max Andersson

2003

SKÅ/Eslövs AI

181

Agustin Hilmersson

2003

B-D/IK Orient

182

Axel Olsson

2003

B-D/Eds SK

273

Filip Aasa

2003

SMÅ/Habo FIF

275

Noah Idofsson

2003

SMÅ/Ljungby

347

Fabian Steene

2003

GBG/Kville

366

Felix Jordbrant

2003

GBG/Kongahälla AIK

Totalt 12 deltagare

Diskus 1,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

35

Patrik Bergstrand

2003

HAL/IFK Halmstad

36

André Bergenhem

2003

HAL/IFK Halmstad

39

Maximilian Lennartsson

2003

BLE/FIF Gnistan

132

Max Andersson

2003

SKÅ/Eslövs AI

182

Axel Olsson

2003

B-D/Eds SK

273

Filip Aasa

2003

SMÅ/Habo FIF

350

Axel Olausson

2003

GBG/Kville

366

Felix Jordbrant

2003

GBG/Kongahälla AIK

392

Philip Bayer

2003

GBG/Mölndals AIK

398

Hugo Kajsjö

2003

GBG/Lerum Friidrott

416

Sebastian Gilley

2004

GBG/Örgryte IS

Totalt 11 deltagare

Slägga 4,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

36

André Bergenhem

2003

HAL/IFK Halmstad

39

Maximilian Lennartsson

2003

BLE/FIF Gnistan

273

Filip Aasa

2003

SMÅ/Habo FIF

398

Hugo Kajsjö

2003

GBG/Lerum Friidrott

Totalt 4 deltagare

Spjut 600 g

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

32

Victor Rothausen

2003

HAL/IF Rigor

35

Patrik Bergstrand

2003

HAL/IFK Halmstad

36

André Bergenhem

2003

HAL/IFK Halmstad

39

Maximilian Lennartsson

2003

BLE/FIF Gnistan

115

Filip Nilsson

2003

SKÅ/Ystad IF

132

Max Andersson

2003

SKÅ/Eslövs AI

152

Markus Westh

2003

VÄS/Lidköpings IS

181

Agustin Hilmersson

2003

B-D/IK Orient

182

Axel Olsson

2003

B-D/Eds SK

273

Filip Aasa

2003

SMÅ/Habo FIF

274

Jacob Thelander

2003

SMÅ/Ljungby

275

Noah Idofsson

2003

SMÅ/Ljungby

350

Axel Olausson

2003

GBG/Kville

366

Felix Jordbrant

2003

GBG/Kongahälla AIK

427

Carl Östholm

2003

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 15 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

16

Isac Svensson

2004

HAL/IFK Halmstad

17

Jacob Johansson

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

47

Love Björnesson

2004

BLE/Ka2 IF

138

Edvin Assarsson

2004

SKÅ/Eslövs AI

190

Birk Somby

2004

B-D/Hälle IF

192

Tobias Nilsson

2004

B-D/Dals Södra FFI

194

Isak Einarsson

2004

B-D/Brattås CK

220

Hannes Hertzman

2004

SMÅ/IFK Växjö

223

Leon Eriksson

2004

SMÅ/IFK Växjö

291

Alex Apelgrim

2004

GBG/Örgryte IS

340

Andreas Rydén

2004

GBG/Kville

342

Calle Frank

2004

GBG/Kville

343

Felix Stene

2004

GBG/Kville

358

Tristan Heno

2004

GBG/IFK Göteborg

370

Johannes Lundqvist

2004

GBG/Ullevi

395

Ludvig Winberg

2004

GBG/Mölndals AIK

433

Casper Gustavsson

2004

VÄS/IK Ymer

Totalt 17 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

16

Isac Svensson

2004

HAL/IFK Halmstad

47

Love Björnesson

2004

BLE/Ka2 IF

121

Albin Andersson

SKÅ/Hässleholm AIS

138

Edvin Assarsson

2004

SKÅ/Eslövs AI

165

Vilmer Andersson

2004

VÄS/Trollhättans FIK

190

Birk Somby

2004

B-D/Hälle IF

193

Oliver Sonnerup

2004

B-D/Brattås CK

194

Isak Einarsson

2004

B-D/Brattås CK

219

Gustav Brasch

2004

SMÅ/Wärnamo SK

223

Leon Eriksson

2004

SMÅ/IFK Växjö

291

Alex Apelgrim

2004

GBG/Örgryte IS

292

Albin Hagstedt

2004

GBG/Örgryte IS

294

Albin Coster

2004

GBG/Örgryte IS

340

Andreas Rydén

2004

GBG/Kville

342

Calle Frank

2004

GBG/Kville

358

Tristan Heno

2004

GBG/IFK Göteborg

363

Philip Frick

2004

GBG/Ale FK

370

Johannes Lundqvist

2004

GBG/Ullevi

433

Casper Gustavsson

2004

VÄS/IK Ymer

Totalt 19 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

18

Gustav Thyrman

2004

HAL/IF Rigor

19

Oskar Davidsson

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

47

Love Björnesson

2004

BLE/Ka2 IF

66

Izak Warma

2004

ÖST/Tjalve IF

111

Modou Lamin Bah

2004

SKÅ/MAlmö AI

116

Liam Andersson

2004

SKÅ/IFK Helsingborg

121

Albin Andersson

SKÅ/Hässleholm AIS

165

Vilmer Andersson

2004

VÄS/Trollhättans FIK

189

Jonas Magnusson

2004

B-D/Hälle IF

194

Isak Einarsson

2004

B-D/Brattås CK

195

Isac Missin

2004

B-D/Brattås CK

219

Gustav Brasch

2004

SMÅ/Wärnamo SK

225

Simon Holmgren

2004

SMÅ/Kalmar SK

289

Arvid Skepp

2004

GBG/Sävedalens AIK

340

Andreas Rydén

2004

GBG/Kville

363

Philip Frick

2004

GBG/Ale FK

396

Jonathan Grahn

2004

GBG/Mölndals AIK

397

Martin Jarlbäck

2004

GBG/Mölndals AIK

415

Lucas Frew

2004

GBG/Lerum Friidrott

Totalt 19 deltagare

1 500 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

58

Olle Staaf

2004

ÖST/Linköpings GIF

66

Izak Warma

2004

ÖST/Tjalve IF

111

Modou Lamin Bah

2004

SKÅ/MAlmö AI

121

Albin Andersson

SKÅ/Hässleholm AIS

187

Edvin Gunnarsson

2004

B-D/IK Orient

189

Jonas Magnusson

2004

B-D/Hälle IF

195

Isac Missin

2004

B-D/Brattås CK

289

Arvid Skepp

2004

GBG/Sävedalens AIK

340

Andreas Rydén

2004

GBG/Kville

363

Philip Frick

2004

GBG/Ale FK

396

Jonathan Grahn

2004

GBG/Mölndals AIK

397

Martin Jarlbäck

2004

GBG/Mölndals AIK

Totalt 12 deltagare

60 mh 76,2

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

16

Isac Svensson

2004

HAL/IFK Halmstad

19

Oskar Davidsson

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

102

Joseph Lindvall

2004

SKÅ/MAI

109

Gustav Nylander

2004

SKÅ/MAlmö AI

138

Edvin Assarsson

2004

SKÅ/Eslövs AI

191

Casper Berstrand

2004

B-D/Stenungsunds FI

193

Oliver Sonnerup

2004

B-D/Brattås CK

341

William Asker

2004

GBG/Kville

343

Felix Stene

2004

GBG/Kville

344

Jacob Asker

2004

GBG/Kville

370

Johannes Lundqvist

2004

GBG/Ullevi

371

Philip Karlsson

2004

GBG/Ullevi

372

John Lundqvist

2004

GBG/Ullevi

395

Ludvig Winberg

2004

GBG/Mölndals AIK

435

Viggo Andersson

2004

GBG/Ullevi

Totalt 15 deltagare

200 mh 76,2

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

66

Izak Warma

2004

ÖST/Tjalve IF

109

Gustav Nylander

2004

SKÅ/MAlmö AI

121

Albin Andersson

SKÅ/Hässleholm AIS

138

Edvin Assarsson

2004

SKÅ/Eslövs AI

191

Casper Berstrand

2004

B-D/Stenungsunds FI

342

Calle Frank

2004

GBG/Kville

372

John Lundqvist

2004

GBG/Ullevi

435

Viggo Andersson

2004

GBG/Ullevi

436

Viggo Henriksson

2004

GBG/Mölndals AIK

Totalt 9 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

18

Gustav Thyrman

2004

HAL/IF Rigor

19

Oskar Davidsson

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

58

Olle Staaf

2004

ÖST/Linköpings GIF

59

Noel Rudberg

2004

ÖST/Linköpings GIF

78

Lukas Lindbladh

2004

SKÅ/Åhus FIK

116

Liam Andersson

2004

SKÅ/IFK Helsingborg

149

Viggo Berlin

2004

VÄS/Lidköpings IS

191

Casper Berstrand

2004

B-D/Stenungsunds FI

220

Hannes Hertzman

2004

SMÅ/IFK Växjö

222

Johan Kenneryd

2004

SMÅ/Ljungby FIK

292

Albin Hagstedt

2004

GBG/Örgryte IS

341

William Asker

2004

GBG/Kville

344

Jacob Asker

2004

GBG/Kville

363

Philip Frick

2004

GBG/Ale FK

395

Ludvig Winberg

2004

GBG/Mölndals AIK

Totalt 15 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

18

Gustav Thyrman

2004

HAL/IF Rigor

67

Josef Kulen

2004

ÖST/Tjalve IF

68

Edvin Kaljo

2004

ÖST/Tjalve IF

102

Joseph Lindvall

2004

SKÅ/MAI

224

Sebastian Braunias

2004

SMÅ/IFK Växjö

341

William Asker

2004

GBG/Kville

343

Felix Stene

2004

GBG/Kville

Totalt 7 deltagare

Längd zon

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

16

Isac Svensson

2004

HAL/IFK Halmstad

59

Noel Rudberg

2004

ÖST/Linköpings GIF

109

Gustav Nylander

2004

SKÅ/MAlmö AI

138

Edvin Assarsson

2004

SKÅ/Eslövs AI

139

Ali Hussein

2004

SKÅ/Eslövs AI

187

Edvin Gunnarsson

2004

B-D/IK Orient

220

Hannes Hertzman

2004

SMÅ/IFK Växjö

222

Johan Kenneryd

2004

SMÅ/Ljungby FIK

291

Alex Apelgrim

2004

GBG/Örgryte IS

292

Albin Hagstedt

2004

GBG/Örgryte IS

294

Albin Coster

2004

GBG/Örgryte IS

342

Calle Frank

2004

GBG/Kville

344

Jacob Asker

2004

GBG/Kville

415

Lucas Frew

2004

GBG/Lerum Friidrott

435

Viggo Andersson

2004

GBG/Ullevi

436

Viggo Henriksson

2004

GBG/Mölndals AIK

Totalt 16 deltagare

Tresteg

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

16

Isac Svensson

2004

HAL/IFK Halmstad

92

Viktor Oldén

2004

SKÅ/FK Athlet

220

Hannes Hertzman

2004

SMÅ/IFK Växjö

222

Johan Kenneryd

2004

SMÅ/Ljungby FIK

292

Albin Hagstedt

2004

GBG/Örgryte IS

341

William Asker

2004

GBG/Kville

371

Philip Karlsson

2004

GBG/Ullevi

372

John Lundqvist

2004

GBG/Ullevi

Totalt 8 deltagare

Kula 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

17

Jacob Johansson

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

47

Love Björnesson

2004

BLE/Ka2 IF

67

Josef Kulen

2004

ÖST/Tjalve IF

78

Lukas Lindbladh

2004

SKÅ/Åhus FIK

149

Viggo Berlin

2004

VÄS/Lidköpings IS

193

Oliver Sonnerup

2004

B-D/Brattås CK

218

Alexander Karlsson

2004

SMÅ/Skruvs IF

221

Hugo Karsamo

2004

SMÅ/Skruvs IF

226

Ted Lennartsson

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

288

Carl Ekberg

2004

GBG/Sävedalens AIK

293

William Kindbom

2004

GBG/Örgryte IS

294

Albin Coster

2004

GBG/Örgryte IS

298

Eliot Gustavsson

2004

GBG/Örgryte IS

344

Jacob Asker

2004

GBG/Kville

361

Leo Carlsson

2004

GBG/Ale FK

Totalt 15 deltagare

Diskus 600 g

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

17

Jacob Johansson

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

59

Noel Rudberg

2004

ÖST/Linköpings GIF

78

Lukas Lindbladh

2004

SKÅ/Åhus FIK

92

Viktor Oldén

2004

SKÅ/FK Athlet

102

Joseph Lindvall

2004

SKÅ/MAI

193

Oliver Sonnerup

2004

B-D/Brattås CK

218

Alexander Karlsson

2004

SMÅ/Skruvs IF

221

Hugo Karsamo

2004

SMÅ/Skruvs IF

225

Simon Holmgren

2004

SMÅ/Kalmar SK

226

Ted Lennartsson

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

288

Carl Ekberg

2004

GBG/Sävedalens AIK

293

William Kindbom

2004

GBG/Örgryte IS

298

Eliot Gustavsson

2004

GBG/Örgryte IS

343

Felix Stene

2004

GBG/Kville

361

Leo Carlsson

2004

GBG/Ale FK

Totalt 15 deltagare

Slägga 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

17

Jacob Johansson

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

78

Lukas Lindbladh

2004

SKÅ/Åhus FIK

92

Viktor Oldén

2004

SKÅ/FK Athlet

218

Alexander Karlsson

2004

SMÅ/Skruvs IF

221

Hugo Karsamo

2004

SMÅ/Skruvs IF

361

Leo Carlsson

2004

GBG/Ale FK

Totalt 6 deltagare

Spjut 400 g

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

20

Gustaf Oom

2004

HAL/IF Rigor

47

Love Björnesson

2004

BLE/Ka2 IF

59

Noel Rudberg

2004

ÖST/Linköpings GIF

68

Edvin Kaljo

2004

ÖST/Tjalve IF

102

Joseph Lindvall

2004

SKÅ/MAI

188

Daan Lautenbach

2004

B-D/Håfreströms IF

192

Tobias Nilsson

2004

B-D/Dals Södra FFI

218

Alexander Karlsson

2004

SMÅ/Skruvs IF

221

Hugo Karsamo

2004

SMÅ/Skruvs IF

222

Johan Kenneryd

2004

SMÅ/Ljungby FIK

225

Simon Holmgren

2004

SMÅ/Kalmar SK

288

Carl Ekberg

2004

GBG/Sävedalens AIK

293

William Kindbom

2004

GBG/Örgryte IS

361

Leo Carlsson

2004

GBG/Ale FK

371

Philip Karlsson

2004

GBG/Ullevi

Totalt 15 deltagare

F 14


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

21

Tilda Kihlström

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

22

Anna Olsson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

41

Ellen Karlsson

2003

BLE/Ka2 IF

42

Julia Nilsson

2003

BLE/Ka2 IF

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

72

My Odelmar

2003

ÖST/Tjalve IF

73

Emma Gerdes

2003

SKÅ/Åhus FIK

85

Emilia Wamsler

2003

SKÅ/IFK Lund

86

Famke Persson

2003

SKÅ/IFK Lund

88

Thea Löfman

2003

SKÅ/IFK Lund

104

Bella Stenström

2003

SKÅ/MAlmö AI

117

Olivia Dittlau

2003

SKÅ/IFK Helsingborg

118

Tilda Lilja

2003

SKÅ/IFK Helsingborg

135

Tova Möllerström

2003

SKÅ/Eslövs AI

150

Lovisa Pettersson

2003

VÄS/Lidköpings IS

153

Silvia Popa

2003

VÄS/Mariestads AIF

163

Ella Feldtheusen

2003

VÄS/Trollhättans FIK

176

Elin Stenhammar

2003

VÄS/Alingsås IF FI

198

Minna Geerts

2003

B-D/Håfreströms IF

199

Shirin Husseini

2003

B-D/Håfreströms IF

205

Wilma Hägglund

2003

B-D/Hälle IF

248

Wilma Svensson

2003

SMÅ/Oskarshamn SK

249

Alice Wallesjö

2003

SMÅ/Villastads GIF

250

Alicia Hägglund

2003

SMÅ/Kalmar SK

255

Elice gunnarsson

2003

SMÅ/Ljungby

256

Ellen Pettersson

2003

SMÅ/IFK Växjö

257

Elsa Carlevad

2003

SMÅ/Kalmar SK

259

Felicia Åberg

2003

SMÅ/Villastads GIF

271

Thea Hammarström

2003

SMÅ/Villastads GIF

285

Ebba Nilkasson

2003

GBG/Sävedalens AIK

286

Alicia Eliasson

2003

GBG/Sävedalens AIK

300

Felicia Nordahl Vieira

2003

GBG/GKIK

307

Alva Bengtström

2003

GBG/Örgryte IS

333

Sofie Hammarström

2003

GBG/Örgryte IS

348

Calista Ezeh

2003

GBG/Kville

349

Nicole Dinu

2003

GBG/Kville

352

Elin Pettersson

2003

GBG/IFK Göteborg

403

Ebba Toorell

2003

GBG/Lerum Friidrott

426

Anna Fagerström

2003

ÖST/Finspångs AIK

431

Sara Lundqvist

2003

ÖST/Linköpings GIF

441

Emma Borovac

2003

VÄS/IK Ymer

Totalt 41 deltagare

300 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

30

Elsa Kaspersson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

73

Emma Gerdes

2003

SKÅ/Åhus FIK

86

Famke Persson

2003

SKÅ/IFK Lund

90

Filippa Zäll

2003

SKÅ/Ängelholms IF

96

Milla svanberg

2003

SKÅ/MAI

104

Bella Stenström

2003

SKÅ/MAlmö AI

108

Joy Thulin

2003

SKÅ/MAlmö AI

122

Alice Lindh

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

128

Thea Nilsson

2003

SKÅ/Höörs IS

135

Tova Möllerström

2003

SKÅ/Eslövs AI

150

Lovisa Pettersson

2003

VÄS/Lidköpings IS

157

Alva Skjelseth

2004

VÄS/IK Ymer

163

Ella Feldtheusen

2003

VÄS/Trollhättans FIK

169

Ida Genitz

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

171

Siobhan Cronin

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

198

Minna Geerts

2003

B-D/Håfreströms IF

205

Wilma Hägglund

2003

B-D/Hälle IF

249

Alice Wallesjö

2003

SMÅ/Villastads GIF

250

Alicia Hägglund

2003

SMÅ/Kalmar SK

257

Elsa Carlevad

2003

SMÅ/Kalmar SK

259

Felicia Åberg

2003

SMÅ/Villastads GIF

260

Gabriella Smedberg

2003

SMÅ/IFK Växjö

271

Thea Hammarström

2003

SMÅ/Villastads GIF

299

Sandra Åberg

2003

GBG/GKIK

300

Felicia Nordahl Vieira

2003

GBG/GKIK

307

Alva Bengtström

2003

GBG/Örgryte IS

352

Elin Pettersson

2003

GBG/IFK Göteborg

362

Julia Svennblad

2003

GBG/Ale FK

423

Klara Andersson

2003

VÄS/Tingberg AIS

426

Anna Fagerström

2003

ÖST/Finspångs AIK

Totalt 31 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

23

Johanna Svensson

2003

HAL/IF Rigor

71

Linn Widfeldt

2003

ÖST/Tjalve IF

90

Filippa Zäll

2003

SKÅ/Ängelholms IF

91

Nicole Ljungström

2003

SKÅ/Ängelholms IF

114

Lykke Sjöbeck

2003

SKÅ/Ystad IF

128

Thea Nilsson

2003

SKÅ/Höörs IS

160

Linn Malmberg

2003

VÄS/IK Ymer

169

Ida Genitz

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

199

Shirin Husseini

2003

B-D/Håfreströms IF

200

Ella Helmström

2003

B-D/Dals Södra FFI

202

Tilda Knauer

2003

B-D/Hälle IF

260

Gabriella Smedberg

2003

SMÅ/IFK Växjö

268

Nellie Prytz

2003

SMÅ/Ljungby

287

Olivia Brunbäck

2003

GBG/Sävedalens AIK

299

Sandra Åberg

2003

GBG/GKIK

306

Klara Larsson

2003

GBG/Örgryte IS

353

Klara Kindblom

2003

GBG/IFK Göteborg

377

Elina Witrén

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 18 deltagare

2 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

23

Johanna Svensson

2003

HAL/IF Rigor

37

Filippa Kardum

2004

BLE/UF Contact

70

Linnea Svensson

2003

ÖST/Tjalve IF

71

Linn Widfeldt

2003

ÖST/Tjalve IF

91

Nicole Ljungström

2003

SKÅ/Ängelholms IF

114

Lykke Sjöbeck

2003

SKÅ/Ystad IF

160

Linn Malmberg

2003

VÄS/IK Ymer

200

Ella Helmström

2003

B-D/Dals Södra FFI

202

Tilda Knauer

2003

B-D/Hälle IF

204

Sabina Aumo

2003

B-D/Hälle IF

261

Hanna Lundberg

2003

SMÅ/Högby IF

264

Kyra Gunnarsson

2003

SMÅ/Ljungby

287

Olivia Brunbäck

2003

GBG/Sävedalens AIK

299

Sandra Åberg

2003

GBG/GKIK

376

Lisa Andersson

2003

GBG/Mölndals AIK

380

Frida Palmqvist

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 16 deltagare

80 mh 76,2

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

21

Tilda Kihlström

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

24

Liv Nilsander

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

25

Ida Nilsson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

29

Hanna Kogler

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

69

Linn Andersson

2003

ÖST/Tjalve IF

74

Filippa Svensson

2003

SKÅ/Åhus FIK

88

Thea Löfman

2003

SKÅ/IFK Lund

101

Chanelle Lindvall

2003

SKÅ/MAI

118

Tilda Lilja

2003

SKÅ/IFK Helsingborg

153

Silvia Popa

2003

VÄS/Mariestads AIF

158

Emma Jelic

2003

VÄS/IK Ymer

176

Elin Stenhammar

2003

VÄS/Alingsås IF FI

217

Frida Hansson

2003

B-D/Dals Södra FFI

252

Amina Fältmars

2003

SMÅ/IK Sisu

266

Lova Nilsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

268

Nellie Prytz

2003

SMÅ/Ljungby

269

Siri Elofsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

271

Thea Hammarström

2003

SMÅ/Villastads GIF

300

Felicia Nordahl Vieira

2003

GBG/GKIK

407

Vanna Darrell

2003

GBG/Lerum Friidrott

409

Karin Tebelius

2003

GBG/Lerum Friidrott

Totalt 22 deltagare

300 mh 76,2

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

69

Linn Andersson

2003

ÖST/Tjalve IF

74

Filippa Svensson

2003

SKÅ/Åhus FIK

95

Amanda Sörensson

2003

SKÅ/MAI

96

Milla svanberg

2003

SKÅ/MAI

101

Chanelle Lindvall

2003

SKÅ/MAI

137

Linnea Haara

2003

SKÅ/Eslövs AI

158

Emma Jelic

2003

VÄS/IK Ymer

169

Ida Genitz

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

203

Irma Törngård

2003

B-D/Hälle IF

250

Alicia Hägglund

2003

SMÅ/Kalmar SK

269

Siri Elofsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

353

Klara Kindblom

2003

GBG/IFK Göteborg

362

Julia Svennblad

2003

GBG/Ale FK

380

Frida Palmqvist

2003

GBG/Mölndals AIK

409

Karin Tebelius

2003

GBG/Lerum Friidrott

Totalt 15 deltagare

1 500 m hinder

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

70

Linnea Svensson

2003

ÖST/Tjalve IF

203

Irma Törngård

2003

B-D/Hälle IF

261

Hanna Lundberg

2003

SMÅ/Högby IF

353

Klara Kindblom

2003

GBG/IFK Göteborg

362

Julia Svennblad

2003

GBG/Ale FK

376

Lisa Andersson

2003

GBG/Mölndals AIK

377

Elina Witrén

2003

GBG/Mölndals AIK

380

Frida Palmqvist

2003

GBG/Mölndals AIK

438

Ella Villhelmsson

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 9 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

26

Maja Nilsson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

27

Frida Eriksson Jerkhag

2003

HAL/IF Rigor

28

Tindra Redenfors

2003

HAL/IFK Halmstad

42

Julia Nilsson

2003

BLE/Ka2 IF

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

49

Emma Karlsson

2003

BLE/Ka2 IF

52

Milla Ekstrand

2003

BLE/Ka2 IF

69

Linn Andersson

2003

ÖST/Tjalve IF

75

Moa Feldt

2003

SKÅ/Åhus FIK

95

Amanda Sörensson

2003

SKÅ/MAI

101

Chanelle Lindvall

2003

SKÅ/MAI

113

Johanna Persson

2003

SKÅ/Ystad IF

117

Olivia Dittlau

2003

SKÅ/IFK Helsingborg

122

Alice Lindh

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

123

Agnes Norman

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

171

Siobhan Cronin

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

196

Wilma Andersson

2003

B-D/Lysekils SLF

197

Kim Rodén

2003

B-D/Håfreströms IF

249

Alice Wallesjö

2003

SMÅ/Villastads GIF

252

Amina Fältmars

2003

SMÅ/IK Sisu

256

Ellen Pettersson

2003

SMÅ/IFK Växjö

257

Elsa Carlevad

2003

SMÅ/Kalmar SK

260

Gabriella Smedberg

2003

SMÅ/IFK Växjö

263

Kerstin Siwertsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

269

Siri Elofsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

272

Wilma Svensson

2003

SMÅ/Oskarshamn SK

280

Matilda Bergand

2003

GBG/Bohus IF

379

Olivia Bissette

2003

GBG/Mölndals AIK

407

Vanna Darrell

2003

GBG/Lerum Friidrott

425

Saga Hoffrén Pihl

2003

ÖST/Finspångs AIK

426

Anna Fagerström

2003

ÖST/Finspångs AIK

432

Tilda Karlsson

2003

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 32 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

30

Elsa Kaspersson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

52

Milla Ekstrand

2003

BLE/Ka2 IF

93

Ellen Persson

2003

SKÅ/MAI

98

Rebecka Krueger

2003

SKÅ/MAI

113

Johanna Persson

2003

SKÅ/Ystad IF

170

Lisa Bäckström

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

171

Siobhan Cronin

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

252

Amina Fältmars

2003

SMÅ/IK Sisu

259

Felicia Åberg

2003

SMÅ/Villastads GIF

266

Lova Nilsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

268

Nellie Prytz

2003

SMÅ/Ljungby

404

Elin Tegner

2003

GBG/Lerum Friidrott

405

Alicia Hallner

2003

GBG/Lerum Friidrott

406

Linda Aiff

2003

GBG/Lerum Friidrott

407

Vanna Darrell

2003

GBG/Lerum Friidrott

Totalt 16 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

21

Tilda Kihlström

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

22

Anna Olsson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

24

Liv Nilsander

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

25

Ida Nilsson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

26

Maja Nilsson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

40

Emma Svensson

2003

BLE/Ka2 IF

42

Julia Nilsson

2003

BLE/Ka2 IF

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

49

Emma Karlsson

2003

BLE/Ka2 IF

72

My Odelmar

2003

ÖST/Tjalve IF

118

Tilda Lilja

2003

SKÅ/IFK Helsingborg

122

Alice Lindh

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

150

Lovisa Pettersson

2003

VÄS/Lidköpings IS

151

Felicia Storm-Karlén

2003

VÄS/Lidköpings IS

153

Silvia Popa

2003

VÄS/Mariestads AIF

176

Elin Stenhammar

2003

VÄS/Alingsås IF FI

198

Minna Geerts

2003

B-D/Håfreströms IF

199

Shirin Husseini

2003

B-D/Håfreströms IF

249

Alice Wallesjö

2003

SMÅ/Villastads GIF

250

Alicia Hägglund

2003

SMÅ/Kalmar SK

255

Elice gunnarsson

2003

SMÅ/Ljungby

256

Ellen Pettersson

2003

SMÅ/IFK Växjö

259

Felicia Åberg

2003

SMÅ/Villastads GIF

263

Kerstin Siwertsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

266

Lova Nilsson

2003

SMÅ/IFK Växjö

271

Thea Hammarström

2003

SMÅ/Villastads GIF

272

Wilma Svensson

2003

SMÅ/Oskarshamn SK

301

Anna Constantinescu

2003

GBG/GKIK

307

Alva Bengtström

2003

GBG/Örgryte IS

333

Sofie Hammarström

2003

GBG/Örgryte IS

352

Elin Pettersson

2003

GBG/IFK Göteborg

404

Elin Tegner

2003

GBG/Lerum Friidrott

405

Alicia Hallner

2003

GBG/Lerum Friidrott

408

Isabell Sjöberg

2003

GBG/Lerum Friidrott

425

Saga Hoffrén Pihl

2003

ÖST/Finspångs AIK

431

Sara Lundqvist

2003

ÖST/Linköpings GIF

432

Tilda Karlsson

2003

ÖST/Linköpings GIF

441

Emma Borovac

2003

VÄS/IK Ymer

Totalt 38 deltagare

Tresteg

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

28

Tindra Redenfors

2003

HAL/IFK Halmstad

40

Emma Svensson

2003

BLE/Ka2 IF

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

52

Milla Ekstrand

2003

BLE/Ka2 IF

70

Linnea Svensson

2003

ÖST/Tjalve IF

95

Amanda Sörensson

2003

SKÅ/MAI

96

Milla svanberg

2003

SKÅ/MAI

104

Bella Stenström

2003

SKÅ/MAlmö AI

122

Alice Lindh

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

123

Agnes Norman

2003

SKÅ/Hässleholm AIS

171

Siobhan Cronin

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

260

Gabriella Smedberg

2003

SMÅ/IFK Växjö

285

Ebba Nilkasson

2003

GBG/Sävedalens AIK

286

Alicia Eliasson

2003

GBG/Sävedalens AIK

301

Anna Constantinescu

2003

GBG/GKIK

362

Julia Svennblad

2003

GBG/Ale FK

426

Anna Fagerström

2003

ÖST/Finspångs AIK

Totalt 17 deltagare

Kula 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

48

Alma Flobert

2003

BLE/Ka2 IF

85

Emilia Wamsler

2003

SKÅ/IFK Lund

88

Thea Löfman

2003

SKÅ/IFK Lund

101

Chanelle Lindvall

2003

SKÅ/MAI

135

Tova Möllerström

2003

SKÅ/Eslövs AI

136

Julia Scharnell

2003

SKÅ/Eslövs AI

158

Emma Jelic

2003

VÄS/IK Ymer

159

Jonna Kronander

2003

VÄS/IK Ymer

166

Lovisa Hörnström

2003

VÄS/Trollhättans FIK

170

Lisa Bäckström

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

201

Johanna Hallsten

2003

B-D/Dals Södra FFI

253

Amanda Pettersson

2003

SMÅ/IFK Växjö

258

Emilia Neuhaus

2003

SMÅ/Eksjö Södra

262

Johanna Emanuelsson

2003

SMÅ/Villastads GIF

270

Thea Björk

2003

SMÅ/IFK Växjö

306

Klara Larsson

2003

GBG/Örgryte IS

348

Calista Ezeh

2003

GBG/Kville

349

Nicole Dinu

2003

GBG/Kville

354

Linnea Persson

2003

GBG/IFK Göteborg

379

Olivia Bissette

2003

GBG/Mölndals AIK

403

Ebba Toorell

2003

GBG/Lerum Friidrott

Totalt 21 deltagare

Diskus 750 g

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

23

Johanna Svensson

2003

HAL/IF Rigor

24

Liv Nilsander

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

29

Hanna Kogler

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

41

Ellen Karlsson

2003

BLE/Ka2 IF

48

Alma Flobert

2003

BLE/Ka2 IF

53

Nora Eriksson

2003

ÖST/Motala IF

85

Emilia Wamsler

2003

SKÅ/IFK Lund

101

Chanelle Lindvall

2003

SKÅ/MAI

135

Tova Möllerström

2003

SKÅ/Eslövs AI

159

Jonna Kronander

2003

VÄS/IK Ymer

166

Lovisa Hörnström

2003

VÄS/Trollhättans FIK

253

Amanda Pettersson

2003

SMÅ/IFK Växjö

254

Ebba Hultqvist

2003

SMÅ/Eksjö Södra

262

Johanna Emanuelsson

2003

SMÅ/Villastads GIF

265

Lisa Nilsson

2003

SMÅ/IK Sisu

270

Thea Björk

2003

SMÅ/IFK Växjö

354

Linnea Persson

2003

GBG/IFK Göteborg

403

Ebba Toorell

2003

GBG/Lerum Friidrott

406

Linda Aiff

2003

GBG/Lerum Friidrott

441

Emma Borovac

2003

VÄS/IK Ymer

Totalt 20 deltagare

Slägga 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

41

Ellen Karlsson

2003

BLE/Ka2 IF

48

Alma Flobert

2003

BLE/Ka2 IF

52

Milla Ekstrand

2003

BLE/Ka2 IF

75

Moa Feldt

2003

SKÅ/Åhus FIK

88

Thea Löfman

2003

SKÅ/IFK Lund

159

Jonna Kronander

2003

VÄS/IK Ymer

169

Ida Genitz

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

253

Amanda Pettersson

2003

SMÅ/IFK Växjö

254

Ebba Hultqvist

2003

SMÅ/Eksjö Södra

262

Johanna Emanuelsson

2003

SMÅ/Villastads GIF

265

Lisa Nilsson

2003

SMÅ/IK Sisu

354

Linnea Persson

2003

GBG/IFK Göteborg

378

Evelina Wikell

2003

GBG/Mölndals AIK

Totalt 13 deltagare

Spjut 500 g

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

31

Sofie Oskarsson

2003

HAL/Varbergs GIF Friidrott

40

Emma Svensson

2003

BLE/Ka2 IF

46

Frida Andersson

2003

BLE/Ka2 IF

85

Emilia Wamsler

2003

SKÅ/IFK Lund

88

Thea Löfman

2003

SKÅ/IFK Lund

101

Chanelle Lindvall

2003

SKÅ/MAI

150

Lovisa Pettersson

2003

VÄS/Lidköpings IS

158

Emma Jelic

2003

VÄS/IK Ymer

179

Rawha George

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

251

Alma Sjöbrink

2003

SMÅ/Eksjö Södra

267

Malin Lundgren

2003

SMÅ/Eksjö Södra

349

Nicole Dinu

2003

GBG/Kville

354

Linnea Persson

2003

GBG/IFK Göteborg

378

Evelina Wikell

2003

GBG/Mölndals AIK

407

Vanna Darrell

2003

GBG/Lerum Friidrott

408

Isabell Sjöberg

2003

GBG/Lerum Friidrott

425

Saga Hoffrén Pihl

2003

ÖST/Finspångs AIK

434

Ida Svensson

2003

VÄS/Istrums SK Friidrott

Totalt 18 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Matilda Åkerman

2004

HAL/IFK Halmstad

4

Nova Barrett

2004

HAL/IFK Halmstad

5

Tilde Ovesson

2004

HAL/IF Rigor

6

Sofia Wallin

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

7

Julia Ahlbin

2004

HAL/IF Rigor

44

Elli Johansson

2004

BLE/Ka2 IF

51

Lovis Mathisson

2004

BLE/Ka2 IF

56

Emma Säld

2004

ÖST/Linköpings GIF

57

Alice Jansson

2004

ÖST/Linköpings GIF

76

Elsa Hjelm

2004

SKÅ/Åhus FIK

87

Lisa Bernes

2004

SKÅ/IFK Lund

97

Jenjira Phayakhruea

2004

SKÅ/MAI

8,29

174

Sissel Eliasson

2004

VÄS/Alingsås IF FI

175

Emilie Falk

2003

VÄS/Alingsås IF FI

207

Liv Moum

2004

B-D/Lysekils SLF

208

Wilma Wennroth

2004

B-D/Hälle IF

209

Elsa Stålhanske

2004

B-D/Hälle IF

212

Maja Lundgren

2004

B-D/Dals Södra FFI

213

Siri Pelmé

2004

B-D/Stenungsunds FI

231

Elisa Bergqvist

2004

SMÅ/Ljungby

233

Hanna Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

235

Ida Cedvik

2004

SMÅ/Ljungby

236

Jonna Lundgren

2004

SMÅ/Skruvs IF

238

Linnea Rönneke

2004

SMÅ/Habo FIF

239

Linnéa Svanhall

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

240

Linnea Lind

2004

SMÅ/IFK Växjö

245

Stella Rönnmark

2004

SMÅ/IFK Växjö

295

Liv Backman

2004

GBG/Örgryte IS

351

Ida Thörsman

2004

GBG/Kville

355

Filippa Palmås

2004

GBG/IFK Göteborg

373

Aicha Koné

2003

GBG/Ullevi

381

Elin Molinder

2004

GBG/Mölndals AIK

386

Emilia Åström

2004

GBG/Mölndals AIK

387

Ella Borg

2004

GBG/Mölndals AIK

414

Ellen Hansson

2004

GBG/Lerum Friidrott

439

Elvira Tanderud

2004

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 36 deltagare

200 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

4

Nova Barrett

2004

HAL/IFK Halmstad

5

Tilde Ovesson

2004

HAL/IF Rigor

7

Julia Ahlbin

2004

HAL/IF Rigor

44

Elli Johansson

2004

BLE/Ka2 IF

51

Lovis Mathisson

2004

BLE/Ka2 IF

55

Saga Jarhall

2004

ÖST/Linköpings GIF

63

Ronja Östensen

2004

ÖST/Tjalve IF

76

Elsa Hjelm

2004

SKÅ/Åhus FIK

80

Emilia Frantzén

2004

SKÅ/Klippans FK

87

Lisa Bernes

2004

SKÅ/IFK Lund

174

Sissel Eliasson

2004

VÄS/Alingsås IF FI

175

Emilie Falk

2003

VÄS/Alingsås IF FI

208

Wilma Wennroth

2004

B-D/Hälle IF

209

Elsa Stålhanske

2004

B-D/Hälle IF

231

Elisa Bergqvist

2004

SMÅ/Ljungby

234

Ida Nilsson

2004

SMÅ/Habo FIF

240

Linnea Lind

2004

SMÅ/IFK Växjö

241

Linnea Joakimsson

2004

SMÅ/Habo FIF

243

Maja Westhoff

2004

SMÅ/IFK Växjö

245

Stella Rönnmark

2004

SMÅ/IFK Växjö

283

Agnes Frimannsson

2004

GBG/Sävedalens AIK

295

Liv Backman

2004

GBG/Örgryte IS

297

Alicia Jisbrant

2004

GBG/Örgryte IS

305

Nina Hertz Saebbö

2004

GBG/GKIK

355

Filippa Palmås

2004

GBG/IFK Göteborg

386

Emilia Åström

2004

GBG/Mölndals AIK

387

Ella Borg

2004

GBG/Mölndals AIK

401

Sara Berkling

2004

GBG/Lerum Friidrott

439

Elvira Tanderud

2004

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 29 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

38

Amanda Thörgren

2004

BLE/UF Contact

43

Alma Svennerud

2004

BLE/Ka2 IF

44

Elli Johansson

2004

BLE/Ka2 IF

45

Hilda Lindell

2004

BLE/Ka2 IF

55

Saga Jarhall

2004

ÖST/Linköpings GIF

61

Fanny Amrén

2004

ÖST/Tjalve IF

80

Emilia Frantzén

2004

SKÅ/Klippans FK

107

Emilia Mandl

2004

SKÅ/MAlmö AI

110

Emmi Lilius

2004

SKÅ/MAlmö AI

126

My Ekström

2004

SKÅ/Björntorps IF

127

Tilde Bjerager

2004

SKÅ/Höörs IS

155

Maja Wrångemyr

2004

VÄS/IK Ymer

164

Indira Johansson

2003

VÄS/Trollhättans FIK

206

Hanna Lagerqvist

2004

B-D/Lysekils SLF

210

Hilda Törngård

2004

B-D/Hälle IF

232

Filippa Ståhl

2004

SMÅ/Habo FIF

233

Hanna Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

240

Linnea Lind

2004

SMÅ/IFK Växjö

283

Agnes Frimannsson

2004

GBG/Sävedalens AIK

296

Ebba Francois

2004

GBG/Örgryte IS

297

Alicia Jisbrant

2004

GBG/Örgryte IS

305

Nina Hertz Saebbö

2004

GBG/GKIK

345

Madison Lind

2004

GBG/Kville

346

Felicia Brink

2004

GBG/Kville

356

Saga Provci

2004

GBG/IFK Göteborg

357

Nora Denti

2004

GBG/IFK Göteborg

374

Tilda Mjörnell

2004

GBG/Ullevi

375

Tua Brann-Widén

2004

GBG/Ullevi

384

Alma Svantesson

2004

GBG/Mölndals AIK

389

Filippa Fagerström

2004

GBG/Mölndals AIK

420

Johanna Hofvendal

2004

SKÅ/IS Göta

Totalt 31 deltagare

1 500 m

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

43

Alma Svennerud

2004

BLE/Ka2 IF

61

Fanny Amrén

2004

ÖST/Tjalve IF

103

Una Ademovic

2004

SKÅ/MAI

110

Emmi Lilius

2004

SKÅ/MAlmö AI

126

My Ekström

2004

SKÅ/Björntorps IF

148

Meja Kjellberg Larsson

2004

VÄS/Lidköpings IS

155

Maja Wrångemyr

2004

VÄS/IK Ymer

164

Indira Johansson

2003

VÄS/Trollhättans FIK

206

Hanna Lagerqvist

2004

B-D/Lysekils SLF

210

Hilda Törngård

2004

B-D/Hälle IF

233

Hanna Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

284

Sara Hopmark

2004

GBG/Sävedalens AIK

296

Ebba Francois

2004

GBG/Örgryte IS

303

Linnea Folkow

2004

GBG/GKIK

304

Ellen Widengren

2004

GBG/GKIK

345

Madison Lind

2004

GBG/Kville

346

Felicia Brink

2004

GBG/Kville

356

Saga Provci

2004

GBG/IFK Göteborg

360

Astrid Viren

2004

GBG/IFK Göteborg

374

Tilda Mjörnell

2004

GBG/Ullevi

375

Tua Brann-Widén

2004

GBG/Ullevi

384

Alma Svantesson

2004

GBG/Mölndals AIK

389

Filippa Fagerström

2004

GBG/Mölndals AIK

420

Johanna Hofvendal

2004

SKÅ/IS Göta

Totalt 24 deltagare

60mh 68,6

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Ida Jexe Ek

2004

HAL/IFK Halmstad

3

Matilda Åkerman

2004

HAL/IFK Halmstad

6

Sofia Wallin

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

9

Alma Olsson

2004

HAL/IF Rigor

10

Hanna Dahlin

2004

HAL/IF Rigor

43

Alma Svennerud

2004

BLE/Ka2 IF

44

Elli Johansson

2004

BLE/Ka2 IF

62

Nova Ohlin

2004

ÖST/Tjalve IF

77

Sydney Karström

2004

SKÅ/Åhus FIK

89

Tindra Röme

2004

SKÅ/IFK Lund

103

Una Ademovic

2004

SKÅ/MAI

106

Iben Christrup

2004

SKÅ/MAlmö AI

130

Kajsa Månsson

2004

SKÅ/Höörs IS

147

Nora Jolbäck

2004

VÄS/Lidköpings IS

148

Meja Kjellberg Larsson

2004

VÄS/Lidköpings IS

233

Hanna Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

239

Linnéa Svanhall

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

242

Maja Milleback

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

245

Stella Rönnmark

2004

SMÅ/IFK Växjö

302

Moa Gustafsson

2004

GBG/GKIK

381

Elin Molinder

2004

GBG/Mölndals AIK

388

Sofia Johansson

2004

GBG/Mölndals AIK

Totalt 22 deltagare

200 mh 68,6

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Matilda Åkerman

2004

HAL/IFK Halmstad

38

Amanda Thörgren

2004

BLE/UF Contact

44

Elli Johansson

2004

BLE/Ka2 IF

62

Nova Ohlin

2004

ÖST/Tjalve IF

76

Elsa Hjelm

2004

SKÅ/Åhus FIK

77

Sydney Karström

2004

SKÅ/Åhus FIK

82

Tilda Persson

2004

SKÅ/Klippans FK

89

Tindra Röme

2004

SKÅ/IFK Lund

103

Una Ademovic

2004

SKÅ/MAI

107

Emilia Mandl

2004

SKÅ/MAlmö AI

148

Meja Kjellberg Larsson

2004

VÄS/Lidköpings IS

230

Elin Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

243

Maja Westhoff

2004

SMÅ/IFK Växjö

374

Tilda Mjörnell

2004

GBG/Ullevi

387

Ella Borg

2004

GBG/Mölndals AIK

388

Sofia Johansson

2004

GBG/Mölndals AIK

Totalt 16 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

7

Julia Ahlbin

2004

HAL/IF Rigor

8

Sofia Olsson

2004

HAL/IF Rigor

10

Hanna Dahlin

2004

HAL/IF Rigor

14

Ingrid Ronge

2004

HAL/IF Rigor

43

Alma Svennerud

2004

BLE/Ka2 IF

57

Alice Jansson

2004

ÖST/Linköpings GIF

62

Nova Ohlin

2004

ÖST/Tjalve IF

81

Emma Kovacevic

2004

SKÅ/Klippans FK

83

Ebba Tornerhjelm

2004

SKÅ/Klippans FK

99

Ella Jovanoic

2004

SKÅ/MAI

107

Emilia Mandl

2004

SKÅ/MAlmö AI

127

Tilde Bjerager

2004

SKÅ/Höörs IS

156

Alma Holmberg

2004

VÄS/IK Ymer

173

Emma Carlsson

2004

VÄS/Istrums SK Friidrott

206

Hanna Lagerqvist

2004

B-D/Lysekils SLF

214

Ida Härsjö

2004

B-D/Stenungsunds FI

230

Elin Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

236

Jonna Lundgren

2004

SMÅ/Skruvs IF

239

Linnéa Svanhall

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

240

Linnea Lind

2004

SMÅ/IFK Växjö

243

Maja Westhoff

2004

SMÅ/IFK Växjö

305

Nina Hertz Saebbö

2004

GBG/GKIK

351

Ida Thörsman

2004

GBG/Kville

365

Gabriella Milusic

2004

GBG/Kongahälla AIK

382

Fanny Nordberg

2004

GBG/Mölndals AIK

402

Elsa Wållgren

2004

GBG/Lerum Friidrott

412

Wilma Bomberg

2004

GBG/Lerum Friidrott

414

Ellen Hansson

2004

GBG/Lerum Friidrott

421

Alice Hell-Johansson

2004

VÄS/Tingberg AIS

Totalt 29 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Ida Jexe Ek

2004

HAL/IFK Halmstad

8

Sofia Olsson

2004

HAL/IF Rigor

9

Alma Olsson

2004

HAL/IF Rigor

11

Klara Hillman

2004

HAL/IF Rigor

44

Elli Johansson

2004

BLE/Ka2 IF

64

Lisa Åberg

2004

ÖST/Tjalve IF

65

Maja Fors

2004

ÖST/Tjalve IF

119

Viola Holmström

2004

SKÅ/KFUM Krristiansad

120

Ronja Sjöstrand

2004

SKÅ/Hässleholm AIS

206

Hanna Lagerqvist

2004

B-D/Lysekils SLF

215

Jonna Andersson

2004

B-D/Brattås CK

216

Ebba Bremer

2004

B-D/Brattås CK

237

Linn Johansson

2004

SMÅ/Ljungby

401

Sara Berkling

2004

GBG/Lerum Friidrott

Totalt 14 deltagare

Längd zon

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

2

Ida Jexe Ek

2004

HAL/IFK Halmstad

5

Tilde Ovesson

2004

HAL/IF Rigor

6

Sofia Wallin

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

45

Hilda Lindell

2004

BLE/Ka2 IF

56

Emma Säld

2004

ÖST/Linköpings GIF

57

Alice Jansson

2004

ÖST/Linköpings GIF

63

Ronja Östensen

2004

ÖST/Tjalve IF

77

Sydney Karström

2004

SKÅ/Åhus FIK

80

Emilia Frantzén

2004

SKÅ/Klippans FK

89

Tindra Röme

2004

SKÅ/IFK Lund

99

Ella Jovanoic

2004

SKÅ/MAI

107

Emilia Mandl

2004

SKÅ/MAlmö AI

147

Nora Jolbäck

2004

VÄS/Lidköpings IS

174

Sissel Eliasson

2004

VÄS/Alingsås IF FI

175

Emilie Falk

2003

VÄS/Alingsås IF FI

207

Liv Moum

2004

B-D/Lysekils SLF

213

Siri Pelmé

2004

B-D/Stenungsunds FI

230

Elin Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

231

Elisa Bergqvist

2004

SMÅ/Ljungby

233

Hanna Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

234

Ida Nilsson

2004

SMÅ/Habo FIF

235

Ida Cedvik

2004

SMÅ/Ljungby

239

Linnéa Svanhall

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

240

Linnea Lind

2004

SMÅ/IFK Växjö

241

Linnea Joakimsson

2004

SMÅ/Habo FIF

242

Maja Milleback

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

244

Stella Gudmundsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

245

Stella Rönnmark

2004

SMÅ/IFK Växjö

247

Vendela Mörstam

2004

SMÅ/IFK Växjö

282

Klara Söderström

2004

GBG/Sävedalens AIK

297

Alicia Jisbrant

2004

GBG/Örgryte IS

305

Nina Hertz Saebbö

2004

GBG/GKIK

355

Filippa Palmås

2004

GBG/IFK Göteborg

373

Aicha Koné

2003

GBG/Ullevi

381

Elin Molinder

2004

GBG/Mölndals AIK

382

Fanny Nordberg

2004

GBG/Mölndals AIK

383

Ella Högberg

2004

GBG/Mölndals AIK

386

Emilia Åström

2004

GBG/Mölndals AIK

388

Sofia Johansson

2004

GBG/Mölndals AIK

401

Sara Berkling

2004

GBG/Lerum Friidrott

439

Elvira Tanderud

2004

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 41 deltagare

Tresteg

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

6

Sofia Wallin

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

8

Sofia Olsson

2004

HAL/IF Rigor

9

Alma Olsson

2004

HAL/IF Rigor

10

Hanna Dahlin

2004

HAL/IF Rigor

43

Alma Svennerud

2004

BLE/Ka2 IF

77

Sydney Karström

2004

SKÅ/Åhus FIK

99

Ella Jovanoic

2004

SKÅ/MAI

100

Mollie Jönsson

2004

SKÅ/MAI

106

Iben Christrup

2004

SKÅ/MAlmö AI

140

Emma Borglund

2004

SKÅ/Eslövs AI

147

Nora Jolbäck

2004

VÄS/Lidköpings IS

173

Emma Carlsson

2004

VÄS/Istrums SK Friidrott

230

Elin Joabsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

235

Ida Cedvik

2004

SMÅ/Ljungby

236

Jonna Lundgren

2004

SMÅ/Skruvs IF

242

Maja Milleback

2004

SMÅ/FIK Färjestaden

244

Stella Gudmundsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

297

Alicia Jisbrant

2004

GBG/Örgryte IS

302

Moa Gustafsson

2004

GBG/GKIK

373

Aicha Koné

2003

GBG/Ullevi

383

Ella Högberg

2004

GBG/Mölndals AIK

388

Sofia Johansson

2004

GBG/Mölndals AIK

Totalt 22 deltagare

Kula 2,0kg

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Matilda Åkerman

2004

HAL/IFK Halmstad

12

Elin Rydqvist

2004

HAL/IF Rigor

13

Saga Frozhkan

2004

HAL/IFK Halmstad

15

Nathalie Langenbac

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

44

Elli Johansson

2004

BLE/Ka2 IF

76

Elsa Hjelm

2004

SKÅ/Åhus FIK

81

Emma Kovacevic

2004

SKÅ/Klippans FK

141

Tilde Grönwall

2004

SKÅ/Öresunds FK

142

Ella Eklund

2004

SKÅ/Öresunds FK

211

Lovis Abrahamsen

2004

B-D/Strömstads IF

229

Ebba Wallstenius

2004

SMÅ/Wärnamo SK

231

Elisa Bergqvist

2004

SMÅ/Ljungby

236

Jonna Lundgren

2004

SMÅ/Skruvs IF

237

Linn Johansson

2004

SMÅ/Ljungby

244

Stella Gudmundsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

247

Vendela Mörstam

2004

SMÅ/IFK Växjö

282

Klara Söderström

2004

GBG/Sävedalens AIK

364

Malin Prytz

2004

GBG/Ale FK

365

Gabriella Milusic

2004

GBG/Kongahälla AIK

385

Jennifer Willen

2004

GBG/Mölndals AIK

386

Emilia Åström

2004

GBG/Mölndals AIK

402

Elsa Wållgren

2004

GBG/Lerum Friidrott

412

Wilma Bomberg

2004

GBG/Lerum Friidrott

413

Maja Frölander

2004

GBG/Lerum Friidrott

422

Emilia Wennerliv

2004

VÄS/Tingberg AIS

440

Amanda Ehn

2004

VÄS/IK Ymer

Totalt 26 deltagare

Diskus 600 g

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Matilda Åkerman

2004

HAL/IFK Halmstad

9

Alma Olsson

2004

HAL/IF Rigor

12

Elin Rydqvist

2004

HAL/IF Rigor

13

Saga Frozhkan

2004

HAL/IFK Halmstad

15

Nathalie Langenbac

2004

HAL/Varbergs GIF Friidrott

45

Hilda Lindell

2004

BLE/Ka2 IF

60

Amanda Jönsson

2004

ÖST/Linköpings GIF

76

Elsa Hjelm

2004

SKÅ/Åhus FIK

141

Tilde Grönwall

2004

SKÅ/Öresunds FK

142

Ella Eklund

2004

SKÅ/Öresunds FK

147

Nora Jolbäck

2004

VÄS/Lidköpings IS

173

Emma Carlsson

2004

VÄS/Istrums SK Friidrott

229

Ebba Wallstenius

2004

SMÅ/Wärnamo SK

231

Elisa Bergqvist

2004

SMÅ/Ljungby

236

Jonna Lundgren

2004

SMÅ/Skruvs IF

237

Linn Johansson

2004

SMÅ/Ljungby

247

Vendela Mörstam

2004

SMÅ/IFK Växjö

364

Malin Prytz

2004

GBG/Ale FK

440

Amanda Ehn

2004

VÄS/IK Ymer

Totalt 19 deltagare

Slägga 2,0

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

11

Klara Hillman

2004

HAL/IF Rigor

12

Elin Rydqvist

2004

HAL/IF Rigor

13

Saga Frozhkan

2004

HAL/IFK Halmstad

56

Emma Säld

2004

ÖST/Linköpings GIF

60

Amanda Jönsson

2004

ÖST/Linköpings GIF

64

Lisa Åberg

2004

ÖST/Tjalve IF

173

Emma Carlsson

2004

VÄS/Istrums SK Friidrott

228

Annie Rosén Andersson

2004

SMÅ/Ljungby FIK

229

Ebba Wallstenius

2004

SMÅ/Wärnamo SK

236

Jonna Lundgren

2004

SMÅ/Skruvs IF

247

Vendela Mörstam

2004

SMÅ/IFK Växjö

364

Malin Prytz

2004

GBG/Ale FK

381

Elin Molinder

2004

GBG/Mölndals AIK

401

Sara Berkling

2004

GBG/Lerum Friidrott

402

Elsa Wållgren

2004

GBG/Lerum Friidrott

422

Emilia Wennerliv

2004

VÄS/Tingberg AIS

Totalt 16 deltagare

Spjut 400 g

Startnr

Namn

Född

Förening

Årsbästa

3

Matilda Åkerman

2004

HAL/IFK Halmstad

8

Sofia Olsson

2004

HAL/IF Rigor

9

Alma Olsson

2004

HAL/IF Rigor

45

Hilda Lindell

2004

BLE/Ka2 IF

55

Saga Jarhall

2004

ÖST/Linköpings GIF

76

Elsa Hjelm

2004

SKÅ/Åhus FIK

112

Linnea Nord

2004

SKÅ/Ystads IF

140

Emma Borglund

2004

SKÅ/Eslövs AI

141

Tilde Grönwall

2004

SKÅ/Öresunds FK

173

Emma Carlsson

2004

VÄS/Istrums SK Friidrott

227

Alice Davidsson

2004

SMÅ/Wärnamo SK

232

Filippa Ståhl

2004

SMÅ/Habo FIF

238

Linnea Rönneke

2004

SMÅ/Habo FIF

244

Stella Gudmundsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

246

Tyra Erlandsson

2004

SMÅ/IFK Växjö

365

Gabriella Milusic

2004

GBG/Kongahälla AIK

385

Jennifer Willen

2004

GBG/Mölndals AIK

386

Emilia Åström

2004

GBG/Mölndals AIK

413

Maja Frölander

2004

GBG/Lerum Friidrott

422

Emilia Wennerliv

2004

VÄS/Tingberg AIS

Totalt 20 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems